Bon podarunkowy, czyli prezent pamiątka na całe życie

Pięknym prezentem, jaki możemy ofiarować bliskim jest profesjonalna sesja fotograficzna. Jest to podarunek wyjątkowy, przede wszystkim z dwóch powodów.

Po pierwsze, zdjęcia, które otrzymają obdarowane osoby pozostaną z nimi na zawsze. Z pewnością będą do nich wracać po latach, z uśmiechem wspominać tamte chwili i patrzeć jak bardzo się zmienili. A może jak się nie zmienili? 🙂

Po drugie, ofiarowując zaproszenie na sesje fotograficzną dajecie bliskim nie tylko rzecz materialną jaką są fotografie, dajecie im coś więcej – niezapomniane przeżycie. Czas spędzony na sesji zdjęciowej to czas wypełniony emocjami. A może dla kogoś to będzie pierwsza taka sesja w życiu? Wtedy w prezencie dostanie nowe doświadczenie. Czy może być coś bardziej wyjątkowego?

Kogo można zaprosić na sesję fotograficzną?

Zaproszenie na sesję fotograficzną możecie podarować..każdemu! 🙂

Taki bon może być prezentem dla rodziców – z okazji rocznicy ślubu lub na święta.

I odwrotnie. Rodzice również mogą podarować swoim dzieciom taki prezent.

Bon podarunkowy to również piękny prezent dla rodziców spodziewających się narodzin dziecka, dla bliskich z okazji rocznicy ślubu, dla partnerki lub partnera z okazji urodzin lub na walentynki. Może być prezentem na 18 urodziny dla przyjaciółki lub prezentem na wieczór panieński!

Sesję zdjęciową możecie podarować również dzieciom – z okazji urodzin, roczku, chrzcin, dnia dziecka… Albo dziadkom z okazji ich święta 🙂

Jakie sesje zdjęciowe wykonujemy?

Sesja, którą wykonamy w ramach bonu prezentowego, to może być sesja indywidualna, dziecięca lub dorosła, sesja we dwoje: narzeczeńska, małżeńska, partnerska, przyjacielska… a nawet sesja rodzinna!

Wyjątkowy prezent – ręcznie robiony

Chcemy, aby nasze bony były naprawdę wyjątkowymi prezentami, dlatego wszystkie nasze bony są ręcznie robione. Nie przez nas, bo akurat takich umiejętności nie posiadamy 🙂 Cieszymy się, że możemy przy tym wspierać młode zdolne osoby, które tworzą dla nas takie piękne kartki/bony/zaproszenia. Niewątpliwie dodaje to uroku, dzięki czemu bon nie potrzebuje już dodatkowego zewnętrznego opakowania. Sam w sobie jest ozdobą!

Dodatkowe informacje

Nasze bony podarunkowe mają swój termin ważności 🙂 Jest to pół roku od daty zakupu. Dzięki temu obdarowana osoba z pewnością znajdzie i wybierze dla siebie odpowiedni termin na sesję.

Dodatkowo, nasze bony są wyjątkowe i spersonalizowane, ponieważ wewnątrz bonu sami możecie wpisać dla kogo jest to zaproszenie i od kogo… to sprawia, że taki prezent jest jeszcze bardziej spersonalizowany, wyjątkowy i niepowtarzalny 🙂

Zapraszamy do kontaktu z nami, udzielimy więcej informacji!