Nasze plany na rok 2020

W dzisiejszym wpisie chcemy podzielić się z Wami jak wyglądają nasze plany na ten rok. Oczywiście, zanim zaczęliśmy planować nowe projekty, zrobiliśmy podsumowanie roku 2019, a właściwie jego ostatniego kwartału, bo działamy dopiero od 23. września. Podsumowanie naszych działań z tego okresu również znajduje się na blogu, możecie je przeczytać gdy klikniecie tutaj.

Zanim przejdziemy do konkretów, musicie wiedzieć, że nasz rok 2020 nie jest zaplanowany w 100%. I bardzo dobrze! Cały czas się rozwijamy, dlatego musimy zostawić miejsce na nowe projekty i współprace, które pojawią się w ciągu roku. 😊

Na początek zaplanowaliśmy pierwszą połowę roku. I tutaj też znajdzie się przestrzeń na nowe, ale jakiś plan i zarys działania na te miesiące już się tworzy w naszych głowach i kalendarzach. Z pewnymi projektami już startujemy… Z pewnością jesteście ciekawi naszych planów, jednak wszystkich tajemnic nie możemy Wam zdradzić 😊 Podzielimy się z wami kilkoma z nich – i może w połowie roku zrobimy małe podsumowanie, aby się z nich rozliczyć? 

NOWE OFERTY

Szykujemy dla Was kilka zupełnie nowych ofert. Będą to oferty okazjonalne. Dla każdej z nich przygotujemy specjalną oprawę graficzną, dedykowane ceny, opcje i niespodzianki. Pierwsza nowa oferta pojawi się u nas już w tym tygodniu! Zdradzimy tylko, że będzie to oferta ważna w miesiącach styczeń-luty, a więcej informacji pojawi się przede wszystkim na naszym profilu na Facebooku. Tam w pierwszej kolejności pojawią się informację o naszych nowościach, dlatego zachęcamy do obserwowania naszego profilu, o tutaj.

Nowa odsłona naszej strony

W pierwszej połowie roku planujemy też odświeżyć naszą stronę. Nad jej wyglądem pracujemy całkiem sami i musimy przyznać, że to wymagająca i czasochłonna praca. Musimy jednak wygospodarować na to czas 😊 Pojawi się tutaj więcej zdjęć z naszego portfolio, ulepszymy i zaktualizujemy istniejące zakładki.

KONKURSY

W 2019 roku na naszym facebooku odbyły się dwa konkursy. Planujemy kontynuować tą formę, ponieważ chyba bardzo ją polubiliście 😊

Pierwszy konkurs planujemy już w lutym. Na razie nie zdradzamy szczegółów, ale na pewno związany on będzie z aktualną, najbliższą nową ofertą..

Obserwujcie nas na facebooku, żeby tego nie przegapić!

Bony podarunkowe

Bony podarunkowe, które pojawiły się u nas w listopadzie okazały się hitem. W pierwszej odsłonie były to bony świąteczne. W tym roku pojawią się bony podarunkowe w nowej odsłonie graficznej – i prawdopodobnie również w nowych cenach.

Niespodzianki

Oczywiście, w naszych głowach kiełkuje jeszcze kilka innych ciekawych pomysłów i planów, ale nie wszystkie możemy Wam już dzisiaj zdradzić 😊. W związku z tym nazwijmy je niespodziankami! Lubicie niespodzianki? My bardzo. Trzymajcie za nas mocno kciuki w tym 2020 roku, aby nasze plany się udały, żebyśmy zrealizowali dla Was wiele pięknych sesji i projektów.