PODSUMOWANIE ROKU 2019

W związku z końcem roku 2019 nadszedł także czas podsumowania pierwszych trzech miesięcy naszej działalności. Wszystko zaczęło się w poniedziałek 23. września. Tego dnia oficjalnie pojawiliśmy się na Facebooku jako Skóra Fotoprojekt.

Bez wątpienia kolejna ważna dla nas data to 25. września, czyli uruchomienie naszej strony internetowej. Nasza strona powstała w wyniku kilku dni samodzielnej pracy i projektu Andrzeja.

WRZESIEŃ

Choć dopiero wystartowaliśmy, to już ostatni wrześniowy weekend obfitował w ważne dla nas wydarzenia.

Zlot Ford ST&RS Polska

W sobotę 28. września mieliśmy okazję uwiecznić fotorelację z wydarzenia jakim był Zlot Ford ST&RS Polska na Torze Łódź. Blisko 7 godzin pracy w terenie, mnóstwo adrenaliny i niewątpliwie, prawdziwy test dla naszego sprzętu, a zwłaszcza dla naszego obiektywu Canon 70-200mm f2.8 IS L, o którym pisaliśmy tutaj.

Pierwszy wpis na blogu

W niedzielę 29. września na naszym blogu pojawił się pierwszy wpis, rozpoczynający serię podróżniczą: Fotoprojekt w podróży: Chorwacja z psem, gdzie opisaliśmy jak wyglądał nasz urlop w Chorwacji.

PAŹDZIERNIK

W październiku światło dzienne ujrzały nasze wizytówki. Podobnie jak nasza strona internetowa, wizytówki zostały zaprojektowane przez Andrzeja. Na ich odwrocie znajduje się hasło, które jest mottem naszej działalności: Twoja wizja jest naszym wyzwaniem”

Pierwszy konkurs

W tym miesiącu na naszym profilu na FB odbył się pierwszy konkurs, w którym główną nagrodą była jesienna sesja plenerowa. Konkurs powstał jako chęć podziękowania za Wasze wsparcie i obecność na naszym profilu.

LISTOPAD

Najważniejszym wydarzeniem listopada było dla nas rozszerzenie naszej oferty, czyli piękne, ręcznie robiony bony podarunkowe z zaproszeniem na sesję fotograficzną. Takie bony możecie u nas zakupić i podarować bliskim osobom. Więcej o naszych bonach możecie przeczytać w specjalnym wpisie na naszym blogu tutaj.

Konkurs Andrzejkowy

Pod koniec miesiąca ogłosiliśmy kolejny, już drugi konkurs na naszym profilu na Facebooku. Jeśli jeszcze nas nie obserwujecie na FB, warto to zrobić, bo ten konkurs na pewno nie był ostatnim… 🙂 Bardzo mile zaskoczyła nas frekwencja w tym konkursie, ponieważ udział w nim wzięło aż 13 osób! Dziękujemy Wszystkim uczestnikom 🙂

GRUDZIEŃ

W grudniu wydarzeniem, które chcielibyśmy wyróżnić i którym pragniemy się pochwalić jest nasz udział w Christmas Party w Szkole Językowej LINCOOL English School. To była wspaniała współpraca, w ramach której przygotowaliśmy fotorelację z tego ważnego wydarzenia w życiu szkoły. Całą galerię znajdziecie na stronie: tutaj.

Podsumowując…

Kończąc ten długi wpis chcemy podać Wam kilka liczb.

Na naszym blogu pojawiło się 9 postów.

Naszą stronę na Facebooku polubiło 154 osób, a 159 ją obserwuje.

Wykonywaliśmy sesje narzeczeńskie, rodzinne, indywidualne, eventowe, produktowe..

Zamawialiście u nas wydruki, albumy i kalendarze..

To były trudne, ale i piękne 3 miesiące i bardzo Wam dziękujemy za zaufanie, wsparcie i Waszą obecność! Bez Was to wszystko nie mogło by się udać.