Sesja narzeczeńska

Szczęśliwi czasu nie liczą

Sesja narzeczeńska – Piękne momenty w życiu chcemy zachować w sercu i pamięci jak najdłużej. Czas jednak pędzi nieubłaganie, dni zmieniają się w tygodnie, a tygodnie w miesiące. Z pewnością się z tym zgodzicie.

A gdyby tak czas mógł zatrzymać się na moment.. ?

Jest na to sposób! Ten sposób to ZDJĘCIA. Na zdjęciu możemy zatrzymać uśmiech, spojrzenie, miejsce, pogodę, porę roku … i wiele więcej. Zakochani ludzie są przepiękni, a czas narzeczeństwa to jeden z piękniejszych okresów w życiu.

W związku z tym przemyśleniem, dzisiaj napiszemy o tym, dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską, jakie są jej plusy i minusy.

Zalety sesji narzeczeńskiej

Niewątpliwie, zdjęcia to pamiątka na całe życie. W przeciwieństwie do wspomnień, które są ulotne, obraz uchwycony na zdjęciu zostaje zatrzymany na zawsze. Cudownie będzie wrócić do nich po kilku, kilkunastu czy kilkudziesięciu latach i przypomnieć sobie jak wtedy wyglądaliście jaka była moda lub w jakim miejscu mieszkaliście. Te zdjęcia z dumą będziecie mogli pokazywać rodzinie, znajomym, a w przyszłości dzieciom i wnukom.

Sesja narzeczeńska to dodatkowa, miła okazja do spędzenia czasu we dwoje. Podczas takiej sesji możecie lepiej poznać zarówno siebie, jak i swoją drugą połówkę. Gwarantujemy dobrą zabawę, mnóstwo śmiechu i trochę wygłupów. W trakcie sesji z pewnością będziecie też patrzeć sobie w oczy, przytulać się, trzymać za rękę, a na to w codziennym pędzie czasami brakuje czasu..

Trening czyni mistrza

Prawdopodobnie na myśl o pozowaniu i byciu fotografowanym czujecie lekki niepokój 🙂 Bardzo często słyszymy słowa: ale my nie umiemy pozować. Jeśli tak jest – sesja narzeczeńska to coś dla Was! Dla wyjaśnienia – wcale nie musicie umieć pozować. A gdy zdecydujecie się na sesję narzeczeńską, to w przyszłości, podczas ślubu, wesela i sesji ślubnej będzie Wam o wiele łatwiej!

Pomysły na wykorzystanie zdjęć z sesji narzeczeńskiej

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej możecie dodatkowo wykorzystać na wiele sposobów. Oto kilka z nich, które nam przychodzą do głowy. Przede wszystkim, ulubione zdjęcie z takiej sesji może zdobić Wasze ślubne zaproszenia, będą one wtedy spersonalizowane i wyjątkowe. A jeśli nie zaproszenia, to może podziękowania dla gości? Oczywiście, zdjęcia możecie również wykorzystać do dekoracji sali weselnej – wywołane fotografie zaprezentowane w formie mini galerii to jest hit! Z pewnością wszyscy goście z zachwytem będą taką galerię oglądać. Być może nie macie jeszcze pomysłu na podziękowanie dla rodziców? A gdyby tak w tym celu wykorzystać te wyjątkowe zdjęcia?

Wady sesji narzeczeńskiej

Kończąc wymianę zalet sesji narzeczeńskiej, pomyśleliśmy o jej wadach. Po gorącej dyskusji i burzy mózgów w naszym zespole, zgodnie stwierdzamy – sesja narzeczeńska nie ma absolutnie żadnych minusów 🙂

Dla kogo jest sesja narzeczeńska?

Prawdopodobnie myślicie, że taka sesja jest zarezerwowana tylko dla świeżo zaręczonych par – nic bardziej mylnego! Sesja narzeczeńska to sesja miłosna, sesja dla zakochanych. Zatem, nie ma to żadnego znaczenia czy jesteście ze sobą miesiąc, rok czy dziesięć lat. Nie potrzebujecie pierścionka, zaręczyn czy zaklepanych terminów weselnych. Podsumowując, wystarczy, że chcecie i że jest was dwoje! Dlatego jesteśmy 🙂