Sesja zdjęciowa w centrum miasta Opole

Dzisiaj opiszemy sesję wykonaną ostatnio w stolicy naszego województwa – czyli w Opolu.

Sesja zaczęła się o godzinie 18:00, a latem o tej porze, jest jeszcze stosunkowo wcześnie (słońce jeszcze mocno świeci), dlatego naszym sposobem na udane zdjęcia są zacienione miejsca

Być może część z Was poznaje na poniższych zdjęciach – w pierwszej kolejności wykorzystaliśmy Plac Teatralny i plac przy galerii Opolanin. Doświadczenie modelki pozwoliło nam na szybkie wykorzystanie miejsca, podczas gdy w tle nie było innych osób.

Tak naprawdę, ten teren pozwala na jeszcze więcej ciekawych ujęć, przy odpowiedniej porze na nietuzinkowe zdjęcia można wykorzystać np. fontannę na Placu Teatralnym.  My natomiast jeszcze przy ostrym świetle wykorzystaliśmy miejską zieleń 😊 Aby zrobić zdjęcie jakie widzisz poniżej potrzebny był mały zielony „gąszcz”, który znaleźliśmy między blokami.

 

Kolejnym przystankiem podczas tej sesji była ulica Krakowska w Opolu. Zaparkowaliśmy na ulicy Leona Powolnego i ruszyliśmy nad Młynówkę. Tam powstały poniższe zdjęcia. Jak widzisz, modelka zmieniła outfit – taka zmiana zawsze pozytywnie urozmaica efekt końcowy współpracy.

Ostatnim miejscem, które wykorzystaliśmy tego dnia była fasada Filharmonii Opolskiej, z powodu dużej ilości osób zrobienie zdjęcia przy fontannie było prawie niemożliwe, ale jak sami widzicie efekt jest mega 😊

Kierując się już do samochodu spod Filharmonii zrobiliśmy jeszcze zdjęcia na wysokości restauracji Delikatesy na ulicy Krakowskiej i tutaj wielkim zaskoczeniem było dla nas włączone ozdobne oświetlenie w ogródku wyżej wspomnianej restauracji. Sama pora (wieczór) i światełka przyczyniły się do takich efektów jak poniżej!

Opole oferuje nam jeszcze szereg innych możliwości na zrealizowanie sesji miejskiej. Możemy się pokusić na zdjęcia przy placu Ignacego Daszyńskiego lub na wiadukcie im. Żołnierzy Wyklętych i w wielu innych miejscach. Opole jest pięknym miastem, a wąskie uliczki czynią je bardzo atrakcyjnym w realizacjach fotograficznych.

Obawiasz się innych ludzi, którzy będą widzieć jak pozujesz? Otóż, zdecydowanie nie ma się czego obawiać, a tym bardziej wstydzić! Jeśli w pobliżu są inne osoby, po prostu nie zwracamy na nich uwagi. Zawsze staramy się przekonać Cię do tego, że warto zapozować przez kilka minut, stworzyć coś wyjątkowego, co będzie pamiątką na całe życie!

Sesje miejską wykonujemy nie tylko w Opolu. I prócz sesji indywidualne, sesja miejska to może być także sesja narzeczeńska, sesja dla par. Może być szczególną pamiątką dla Was, a zwłaszcza jeśli właśnie w tym mieście się poznaliście lub po prostu czujecie sentyment dla miasta 😊.

Jak wygląda taka sesja?

Spotykamy się w umówionym wspólnie miejscu i spacerujemy, wykorzystując przy tym każdy zakątek, który nada się jako tło do zdjęcia. Natomiast gdybyście chcieli poprzez zdjęcia opowiedzieć i zapisać waszą historię związaną z tym miastem… to w takim wypadku oczywiście odwiedzimy wszystkie wybrane przez Was miejsca, miejsca, które pisały waszą historię. Przy okazji chętnie poznamy odrobinę tych wspaniałych historii 😉