Sesje plenerowe… to moja specjalność

U mnie nie znajdziesz podziału na sesje narzeczeńskie, rodzinne, indywidualne, itd.! Uwielbiam plener oraz to jak wpływa na zdjęcia. Każda pora roku to inny, wyjątkowy klimat i o każdej porze roku realizuję sesje zdjęciowe w plenerze.

Aby przybliżyć Tobie jak wygląda sesja plenerowa, przygotowałem poniżej mini poradnik z często zadawanymi pytaniami.

Sesje plenerowe – najpiękniejsze zdjęcia wychodzą zaraz po wschodzie i przed zachodem słonca. Przy sesjach w plenerze staramy się unikać godzin, kiedy słońce jest bardzo wysoko i robi ostre cienie na Waszych
twarzach (11:00-14:00). Ale bez obaw, jeżeli nie możecie w innych godzinach, to również sobie świetnie poradzimy.

Sesje plenerowe – najpiękniejsze zdjęcia wychodzą zaraz po wschodzie i przed zachodem słonca. Przy sesjach w plenerze staram się unikać godzin, kiedy słońce jest bardzo wysoko i robi ostre cienie na Waszych
twarzach (11:00-14:00). Ale bez obaw, jeżeli nie możecie w innych godzinach, to również sobie świetnie poradzimy.

Sesje wykonujemy głównie w plenerze (lasy, pola, góry, morze) ale również w restauracjach, w kawiarniach, waszych domach.. praktycznie nie ma miejsc gdzie nie zrealizujemy sesji, wszystko dopasowujemy do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Postarajcie się, aby wasz ubiór współgrał ze sobą kolorystycznie (nie musicie być tak samo ubrani). Ograniczcie ubrania z nadrukami. Możecie ubrać się na luzie bądź elegancko. Jeżeli nie masz pomysłu co na siebie włożyć to pamiętaj: na zdjęciach zawsze dobrze wyglądają białe koszulki
(ogólnie wszystkie jasne ubrania) do tego np. jeansy, spódnica i stylizacja gotowa. Jeżeli chodzi o dzieci to dziewczynki pięknie wyglądają w sukienkach, a chłopcy idealnie prezentują się np. w koszulach i spodniach na szelkach.

Nic nie poprawia lepiej samopoczucia i dodaje pewności siebie jak pięknie ułożone włosy i makijaż. Dlatego przed każdą sesją fotograficzną polecamy by kobieta poszła do fryzjera/wizażystki/przyjaciółki, którzy zadbają o Wasz wygląd (no chyba, że same sobie świetnie z tym dacie radę). Nie zapomnijcie zadbać o dłonie (często wykonujemy kadry z rękoma położonymi na brzuszku).Na sesję można przygotować: buciki Maleństwa, sukieneczkę lub body w maleńkim rozmiarze, własną kreację (może być elegancka podkreślającą kształt brzuszka, lub coś bardziej na luzie
np. body i rozpinany ciepły sweter). Warto, aby partner miał koszulę oraz eleganckie spodnie i buty.

Umawiając się na sesje dziecięce weźcie pod uwagę czas drzemki Waszych pociech. Nie lubimy przerywać dzieciom ich codziennych nawyków i one też tego nie lubią. Gdy dziecko jest wyspane i najedzone to jest szczęśliwe i wtedy wychodzą piękne fotografie.

Oczywiście! Podczas sesji wykonuję wiecej zdjęć z których możecie wybrać zamówioną ilość, a wybrane zdjęcia zostaną poddane autorskiej obróbce.

Oczywiście! Podczas sesji wykonujemy wiecej zdjęć z których możecie wybrać zamówioną ilość, a wybrane zdjęcia zostaną poddane autorskiej obróbce.

Zdjęcia w formie elektronicznej przesyłamy w formacie .jpeg, natomiast znając chęć dzielenia się takimi chwilami na mediach społecznościowych otrzymujecie zdjęcia nie tylko w pełnej rozdzielczości ale również dostosowanej do Facebook’a oraz Instagrama.

Jak najbardziej istnieje możliwość zamównienia fotoobrazu, albumu, dodatkowych odbitek.

Jeśli chcesz obdarować kogoś i wręczyć bon na sesję u nas to oczywiście istnieje taka możliwość 🙂 Czas na wykorzystanie bonu przez obdarowaną osobę to aż 6 miesięcy!

Bony można odebrać osobiście lub wyślemy pocztą 🙂

Jak najbardziej istnieje taka możliwość! Zdjęcia możecie dokupić nawet rok po wykonanej sesji 🙂

Pakiet I

  • Czas trwania sesji ok. 45min
  • 10 zdjęć w wersji elektronicznej
  • Zdjęcia w formie elektronicznej

Pakiet II

  • Czas trwania sesji ok. 1,5 godziny
  • 25 zdjęć w wersji elektronicznej
  • 10x odbitek 15x23

Pakiet III

  • Czas trwania sesji ok. 2,5 godzin
  • 50 zdjęć w wersji elektronicznej
  • 25 odbitek 15x23