Sklep Fotoprojekt

Witamy po krótkiej przerwie! 😊

Dzisiaj chcemy się z Wami podzielić nowymi osiągnięciami, które muszą usprawiedliwić naszą ostatnią nieobecność 😊

Nasza wizja na działalność Fotoprojekt od samego początku i powstania koncepcji firmy, przez debiut na rynku pierwszej strony skora-fotoprojekt.pl, aż do dziś, skrywała jeszcze coś większego!

Przedstawiamy Wam naszą kolejną odsłonę: sklep-fotoprojekt.pl !!!

Dokładnie tak! 😊 W ostatnich dniach, a nawet tygodniach, tworzyliśmy dla Was tą stronę. Praca polegała nie tylko na stworzeniu strony, ale też na przeprowadzeniu pełnych testów mających na celu sprawdzenie funkcjonalności, szybkości, a także co najważniejsze bezpieczeństwa.

Nasze obie strony mają certyfikat SSL, który umożliwia nawiązywanie bezpiecznych połączeń pomiędzy przeglądarką internetową a naszym serwerem. Dzięki doświadczeniu, które zdobyliśmy przy tworzeniu pierwszej strony, strona sklep-fotoprojekt.pl cechuje się nie tylko innym szablonem, ale jej rozpoznawalność w Google jest jeszcze większa. Jak to zrobiliśmy? Studiowaliśmy optymalizację SEO – czyli poprawę widoczności dzięki skutecznej budowie strony i użytych opisów. Strona główna sklep-fotoprojekt.pl cechuję się siłą 92pkt na 100pkt – co jest dla nas niebywałym osiągnięciem! 😊 Ciekawostka: strona, na której jesteście to tylko 70pkt na 100pkt.

By nasze strony i usługi nie kolidowały ze sobą, każda strona ma własną domenę, jak i inne adresy pocztowe oraz jak już wcześniej zaznaczaliśmy – osobne standardy zabezpieczeń. Dzięki temu skutecznie dzielimy jedno od drugiego.

Co znajdziecie tutaj, a co tam?

Przede wszystkim, chcemy Was zapewnić, że będziemy aktywni 😊 i to na obu stronach. Jednak nasze blogi będą mieć ukierunkowane treści:

– tutaj nadal będziemy opisywać treści związane z sesjami, które realizujemy, a także nasze prywatny lifestyle: podróże, polecane miejsca czy produkty

– na sklep-fotoprojekt.pl znajdziecie wpisy o naszych usługach, produktach, a także technikach retuszu

Jakie są nasze dalsze plany?

Nasze najbliższe tygodnie zapowiadają się być przepełnione pracą, którą bardzo dobrze organizujemy.

Mamy zamiar poszerzyć dla Was ofertę sklepu. Serdecznie zapraszamy do zapisania się na NEWSLETTER na stronie sklep-fotoprojekt.pl (nie zapomnijcie potwierdzić zapisania się na waszym emailu 😊), a wtedy jako pierwsi dowiecie się o wszystkich nowościach.

A priorytetem na tej stronie jest dla nas rozszerzenie galerii oraz jej modyfikacja, tak aby była bardziej przejrzysta no i szczerze mówiąc – by szybciej się ładowała 😊

Trzymajcie za nas kciuki ! 😊